O nás Jazykové kurzy Zápisy Prekladateľské služby Kontakty
       
     
 
 

Lektori

 
 


Mgr. Elena Truchlá
zakladateľka a riaditeľka jazykovej školy. Univerzitné vzdelanie, špecialista na vyššiu strednú úroveň a prípravu na medzinárodné certifikáty anglického jazyka FCE, CAE. Spolupracovníčka British Council Bratislava.

Mgr. Košinárová Janka
univerzitné vzdelanie, výborný odborník na prácu s malými deťmi predškolského a školského veku , nápaditá, plná energie a nadšenia.

Ing. Sabadková Jaroslava
univerzitné vzdelanie, kvalitná odborníčka na prácu s deťmi školského veku, skúsená a zodpovedná lektorka s výbornými výsledkami.

PaedDr. Pinčeková Viera
univerzitné vzdelanie, kvalitný, skúsený a mimoriadne precízny pedagóg, odborník na strednú a vyššiu strednú úroveň, bohaté metodické zručnosti, záruka kvalitného výsledku.

Mgr. Gogolová Marcela
univerzitné vzdelanie, kvalitný a technický zručný pedagóg, oddaný študentom v záujme čo najlepších výsledkov.

Mgr. Oravcová Monika
univerzitné vzdelanie, odborníčka na španielsky jazyk, prirodzená, nápaditá, s nadšením pre tento stále viac príťažlivejší jazyk pre študentov.

Prijímame nových lektorov cudzích jazykov:
Pokiaľ vás práca s deťmi a mládežou napĺňa a máte pocit zadosťučinenia z dobre vykonanej a zmysluplnej práce a chcete sa posunúť v profesionálnej kariére, neváhajte nás kontaktovať. Ste pre nás ten správny človek.